HÜSEYİNOĞULLARI İrmik A.Ş, yıllık 127.000 bin ton üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir. Şirketimiz piyasadaki kaliteli ürünlerinin verdiği referansla artan talebi de karşılayacak yönde yatırımlara devam etmektedir.

 

Otomasyon kapsamında tamamen günümüz teknolojisine paralel bilgisayar kontrolünde yönlendirilen fabrikada, en modern makine ve teknolojinin kullanılması, rekabet edilebilirlik oranının ve kalitenin yüksek olmasını, dolayısı ile daha iyi hizmet verebilme imkanını da beraberinde getirmiştir.

HÜSEYİN DUYAN

KURUCU

1923-2007

HÜSEYİNOĞULLARI İrmik 8.000 M2 alan üzerine kurulmuş olup ; 1.000 m2 alan üzerinde 6 katlı olarak üretim alanı; 2.000 m2 kapalı alanı, işletme binası ve iş güvenliği çerçevesinde sosyal alanları olarak  hizmet vermektedir.

Hammadde girişi ve mamul çıkışı tamamen bilgisayar sistemi ile yürütülmekte olup, randıman kontrol sistem ile kapasitesi sürekli denetim altında tutulmaktadır. Tam kapasite ile çalışan HÜSEYİNOĞULLARI, İrmik‘te ürünlerin kalite kontrolleri modern laboratuvarlarda yapılarak pazara sunulmaktadır. Kaliteli, güvenli ve gıda mevzuatına uygun şekilde üretim gerçekleştirmeyi ilke edindiği gibi pazarlama ve nakliye birimlerini de aynı ilke çerçevesinde yürütmektedir.

Misyonumuz

 

Türkiye irmik sektörünü dünya arenasında başarıyla temsil etmek, dünya insanlarına güvenle tüketebilecekleri, sağlıklı ürünler sunup toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek, kaynaklarını verimli kullanarak kaliteli ürünler sunan ve kendisini sürekli geliştiren, iş ahlakına uygun üretim ve yönetim tekniklerini benimseyerek, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla istikrarlı büyüyen şirket haline gelmek, yeni satış kanalları kullanarak pazarı genişletmek, mevcut pazarda pay arttırmak, sürdürülebilir ve etkin bir hizmet anlayışı ile her üründe aynı kaliteyi ve lezzeti yakalamak.

 

Çağdaş yönetim anlayışı gereği uluslararası kalite sertifikaları alarak üretimi en yüksek standartlarda devam ettirmek, sunduğumuz lezzetlerle sürekli değer üreten, yenilikçi bir firma olmak. Üretim, istihdam, ihracat ve teknoloji üretimi konularında gelişmeler sağlayarak bölge ekonomisine ve ülke kalkınmasına katkıda bulunmak.

 

Vizyonumuz

 

Hüseyinoğulları, tüketicilerin her zaman erişebileceği, kalitenin ve güvenilirliğin sembolü olan saygın markalar meydana getirmek ve bu markalarla kısa sürede bölgesel bir güç haline gelmektir.

Toplam kalite üretim anlayışını benimseyen, müşteri odaklı yönetim sistemini önemseyen Türkiye’nin lider gıda şirketi olmaktır. Nitelikli hizmetimizi, operasyon gücümüzle birleştirerek iç ve dış pazarda lider konuma yükselmek. İnsanın yaşadığı her yerde, damaklarda ve akıllarda, kalıcı tat olmak. Hizmet verdiği tüm sektörlerde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir uygun maliyetli üstün nitelikli mal ve hizmetleri üretmektir.